صفحه نخست

به تارنمای همراه یدک خودرو ایرانیان خوش آمدید

معرفی گروه همراه یدک خودرو ایرانیان

هر بازاری شرایط، مشکلات و پیچیدگی های خاص خود را دارد. بازار لوازم یدکی خودرو نیز نه تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه به دلیل پیشرفت و تحولات جدید  در صنعت خودرو، نصب انواع و اقسام آپشن های امنیتی و رفاهی بر روی خودرو ها و گستردگی واردات انواع خودرو سبک و سنگین اروپایی، ژاپنی، کره ایی و چینی بسیار بزرگتر و پیچیده تر هم شده است.

گروه همراه یدک خودرو ایرانیان با هدف ایجاد بستری مناسب به منظور رفع نیاز هموطنان عزیز به لوازم یدکی خودرو با قیمت مناسب و کیفیت قابل اعتماد، افراد متخصص و کارآزموده خود را به کار گرفته است تا به تمام نیازهای لوازم یدکی خودرو، خصوصا لوازم یدکی خودرو های وارداتی، غیر رند و کمتر در دسترس که تهیه آنها نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است پاسخ داده و هزینه های مادی و معنوی تهیه  لوازم یدکی مورد نیاز صاحبان خودرو را در تمام نقاط کشور مرتفع سازد.
جلب رضایت مشتریان، ارتقا دانش فنی، شناخت دقیق نیازها و رفع هزینه های زائد از طریق مشاوره، افزایش روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کار، ارتقا سطح مهارت، نرم افزارهای برترسیستم  قطعات خودرو و دانش نیروی انسانی گروه، همواره جزء اصول کار مجموعه همراه یدک خودرو ایرانیان است .

استفاده از آخرین نرم افزار های سیستمی خودرو روز دنیا در فازهای مختلف خودرو های سواری اروپایی، ژاپنی و کره ایی ، گروه همراه یدک خودرو ایرانیان را قادر ساخته لوازم یدکی مورد نیاز و سفارش داد شده را با کیفیت استاندارد ، قیمت مناسب ، صرف زمان اندک با کیفیت بالای خدمات دسترسی  و دقیقا منطبق بر نیازخودرو را به مشتریان خود ارائه دهد.
ارائه قطعات با کیفیت برتر و قیمت های مناسب تنها هدف تیم ما نیست، پشتیبانی کمی و کیفی کالاها و ارائه مشاوره فنی در جهت رفع هزینه های زاید از نظر ما حتی از فروش لوازم یدکی هم مهم تر بوده و تمام سعی ما ایجاد حس رضایت در مشتریانمان است.