سلام

Image

لوازم یدکی خودرو

به تارنمای گروه همراه یدک خودرو ایرانیان خوش آمدید

هر بازاري شرايط، مشكلات و پيچيدگي هاي خاص خود را دارد. بازار لوازم يدكي خودرو نيز نه تنها از اين قاعده مستثني نيست بلکه به دلیل پیشرفت و تحولات جدید در صنعت خودرو، نصب انواع و اقسام آپشن های امنیتی و رفاهی بر روی خودرو ها و گستردگی واردات انواع خودروهای اروپایی، ژاپنی، کره ایی و چینی بسیار بزرگتر و پیچیده تر هم شده است.
گروه همراه یدک خودرو ایرانیان با هدف ایجاد بستری مناسب به منظور رفع نیاز هموطنان عزیز به لوازم یدکی خودرو با قیمت مناسب و کیفیت قابل اعتماد ایجاد شده است تا با استفاده از دانش و تجربه افراد متخصص و کارآزموده، در جهت رفع نیازهای لوازم یدکی خودرو، خصوصا لوازم یدکی خودرو های وارداتی، غیر رند و کمتر در دسترس که تهیه آنها نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است گام برداشته و تا حد امکان هزینه های مادی و معنوی تهیه لوازم یدکی مورد نیاز صاحبان خودرو را در تمام نقاط کشور مرتفع سازد.
جلب رضایت مشتریان، ارتقا دانش فنی، شناخت دقیق نیازها و رفع هزینه های زائد از طریق مشاوره، افزایش روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کار، ارتقا سطح مهارت، نرم افزارهای برترسیستم قطعات خودرو و دانش نیروی انسانی گروه، همواره جزء اصول کار مجموعه همراه یدک خودرو ایرانیان است .
استفاده از آخرین نرم افزارهای سیستمی خودرو روز دنیا در فازهای مختلف خودروها ، گروه همراه یدک خودرو ایرانیان را قادر ساخته لوازم یدکی مورد نیازو سفارش داد شده را با دقت بسيار، کیفیت استاندارد، قیمت مناسب ، صرف زمان اندک با کیفیت بالای خدمات دسترسی به مشتریان خود ارائه دهد.
ارائه قطعات با کیفیت برتر و قیمت های مناسب تنها هدف تیم ما نیست، پشتیبانی کمی و کیفی کالاها و ارائه مشاوره فنی در جهت رفع هزینه های زاید از نظر ما حتی از فروش لوازم یدکی هم مهم تر بوده و تمام سعی ما ایجاد حس رضایت در مشتریانمان است .

Main-2